top of page

Idea

Rzeczy piękne to rzeczy dające radość z użytkowania. Funkcja w parze z formą to związek idealny, do którego dążymy. Zwracamy szczególną uwagę na odbiorcę końcowego: jego potrzeby, przyzwyczajenia, upodobania. To on będzie korzystać z wytworzonych dóbr, dlatego należy traktować go priorytetowo.

Projektant to odpowiedzialny zawód i mamy tego świadomość.  Musimy myśleć nie tylko na "dziś", ale także o tym,  jak wpłyniemy na przyszłość. Konsekwencje naszych działań zostawią ślad w świecie naszych dzieci. Z tego względu stawiamy na ekologię i odpowiedzialny design. Nie chcemy tworzyć rzeczy napędzających próżność konsumpcjonizmu.

To, co daje nam radość w pracy, to ludzie z pasją. Każdy projekt przenosi nas do nowego, dotychczas nieznanego świata, po którym jesteśmy szczegółowo oprowadzani. Poznajemy tajniki różnych branż, będąc oprowadzanymi przez specjalistów dysponujących ogromną wiedzą. Nie wiem, czy pracując w innej branży moglibyśmy poszczycić się takim zaszczytem.

WZORNICTWO

Naszą specjalizacją jest projektowanie wzornictwa przemysłowego.  Pracujemy w różnych technologiach i materiałach, m. in. w drewnie, metalach oraz tworzywach sztucznych.  

Interesujemy się otaczającym światem i staramy się jak najwięcej z niego przenieść do projektowanych rzeczy. Lubimy nieoczywiste rozwiązania. Zawsze mamy z tyłu głowy pytanie "dlaczego?". Zależy nam, aby najpierw zrozumieć badane zjawisko, aby później tworzyć na jego podstawie nową rzecz.

O nas: Czym się zajmujemy?
bottom of page